Měl bych zase začít psát

… uplynulo už hodně vody od doby, kdy jsem napsal poslední příspěvek na tento blog. A hodně lidem to hnulo žlučí, vážně! Že jako jsem zkrachoval, nebo prostě přestal investovat, dokonce se objevily názory, že jsem prošustroval cizí peníze, no prostě hrůza.

Pravda je nicméně taková, že jsem se stěhoval. Pěkně po 25 letech na jednom místě, a to hned z paneláčku do baráčku. Takže zařizování, stěhování, papírování, zabydlování a najednou ejhle – půl roku je pryč.

Pravda, za půl roku se stalo na trzích hodně věcí, a budu se k nim chtít postupně vrátit a napsat sem svůj názor. Takže se máte na co těšit.

Ale hlavně – nic se nezměnilo, stále jsem na trhu, stále dělám věci tak, jak jsem je tu léta popisoval a budu to tak dělat i nadále. Jasný?

Super, tož jdeme dál.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

17 komentářů: Měl bych zase začít psát

 1. Lukáš napsal:

  Tak to je slušná nenávist a mnoho dalších negativních emocí mezi námi. Hodně štěstí a šťastné a veselé Vánoce

  • admin napsal:

   Díky. Přeji vše dobré.

   Jinak samozřejmě vztahy mez lidmi by se neměly řídit tím, jestli je moje / Tvoje / jiné portfolio o 5/10/15% výš / níž než bylo. To je prostě absurdní. Ale někteří lidi to tak mají …

 2. Lukáš č.2 napsal:

  Tvoje příspěvky pro mě byly vždy velmi inspirativní, budu se těšit na novinky. Hlavně si tím nenechat zkazit náladu. Ať se daří.

 3. jb5 napsal:

  Nechápu, že někomu stojí za to obětovat čas na takové kritiky… Asi sami zkrachovali, přestali investovat nebo prošustrovali cizí peníze a nechtějí v tom být sami :-) Zároveň jsem rád, že pokračuješ v blogu dál, spousta z nás to ocení. Šťastné a veselé, úspěšné obchody a hodně sil do roku 2019 ;-)

 4. VM napsal:

  Tak se budeme tešit ;) Pěkné svátky.

 5. Balu napsal:

  Posílám povzbuzení do dalšího psaní a přeju krasné svátky ;)
  Já Tě určitě budu číst dál.

 6. Anonym napsal:

  Přeji všem příjemné svátky a těším se na další články..

 7. Honza napsal:

  V zivote jsou obcas jine priority nez obchodovani.. take se pripojuji s pranim klidnych a prijemnych svatku.

 8. Kuba napsal:

  Co si pročítám reakce lidí tady v diskuzích na winpes, tak se naštěstí zdá, že se tady schází poměrně rozumná parta podobně smýšlejících lidí. A pár černých ovcí se holt vždycky najde, no…

 9. mir+ napsal:

  Články čte spousta lidí a přitom nemá potřebu nebo sílu se účastnit diskuze. Jen dále, vždy si najdu nějaký drobek, který zaujme.
  Přeji šťastné a veselé svátky

 10. JiříQ napsal:

  XZajíci, skvělé rozhodnutí! Mám tvůj blog jako hlavní a důvěryhodný zdroj informací, takže pokračování v psaní vítám.

 11. Jelimán napsal:

  Zdravím WinPsa a všechny jeho příznivce. Jsem rád, že se bude pokračovat:) kvalitních blogů o tradingu u nás v kotlince (rozuměj ČR) je hrozně málo. Proto se těším na další příspěvky a zkušenosti z reálného obchodování. Přeji pohodové svátky a úspěšný (nejen) obchodně rok 2019.

  P.S. ať se dobře bydlí;)

  Zdraví Jelimán

 12. torgar napsal:

  Tesim se na dalsi clanky a pokud jsi dum primo stavel nebo rekonstruoval, tak preji brzke zotaveni nervu. Ti kdo tim prosli jiste chapou…

 13. Martin napsal:

  Díky za výborný blog a s potěšením vítám rozhodnutí ho zase trochu oprášit. Přeji příjemné svátky a hodně úspěchů do roku 2019!

 14. Daniel napsal:

  Noo vďaka tomuto blogu som prežil prvý rok. A vlastne rád sa sem vraciam pripomenúť si zásady investovania.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.