Deža ví!

… anebo teda Deža neví, ale já vím. Mám úplně stejný pocit jako toho 23.2.2015, kdy jsem se zajistil proti poklesu, abych inkasoval 4% zisk na SDS během 12 obchodních dnů. Nyní je pro mě je podstatné to, že trhy jsou ještě výše, ve světě se nic zásadního nezměnilo a rezistenci na 210 USD na SPY snad musí vidět úplně každý.

Co z toho pro mě vyplývá?

Spáchal jsem veliký výprodej portfolia, pouze strategii 90% jsem nechal běžet jako doposud. Jen jsem ještě nechal nakoupeno cca 1000 kusů SDS, protože doufám, že sázka na pokles se opět vyplatí.

P.S.: Koupím minimálně 1 ks křišťálové koule Mrkající veselý obličej. Ta moje současná se nějak rozbila.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 komentářů: Deža ví!

 1. krejzič napsal:

  Ano, já provedl výprodej akciového portfolia už v dubnu, bohužel ve většině případů nuceně, na stop lossu :-D Bez korekce (nebo proražení?) na SPY mě asi čekají volné večery. Že bych se dal z nudy konečně na prodávání času? ;-)

 2. krejzič napsal:

  Kupodivu z větší části na vzestup. Většina korekcí se ale ukázala být jen dál klesajícím trhem, takže našasování nevyšlo. Stále se učím, beru to jako školu a podnět k zamyšlení, nic strašného.

 3. krejzič napsal:

  Hlavu si z toho nedělám, přežil jsem horší poklesy v equity a ze všech jsem se vyhrabal. Popravdě jsem za tahle období rád, protože ze všech jsem se něco naučil a neuvěřitelně posunul dál. Teď se to jenom trochu sešlo dohromady, protože i na komoditách mi jde od března všechno do kopru, vyloženě mám pocit, že někdo přesně vidí moje stop lossy a tahá k nim cenu :-D Ja vim, ja vim….

 4. Honza napsal:

  Take pridam neco ze sveho soudku a zajimal by me nazor zdejsi komunity..

  Docela se mi zalibilo SPXS (3x leveraged bear S&P500) obracene kopirujici trojnasobne pohyby S&P500 a pomalu, jak postupne klesa (a S&P500 roste) do nej leji kapital a cekam az prijde vetsi korekce – alespon 4%.

  Co si o tom myslite? Pripadne mate nejakou radu? :-)

 5. Pingback: Květen 2015 – výsledky | Akcie

 6. Pingback: Květen 2015 – výsledky | Akcie

 7. Pingback: Řecko není všecko! | Akcie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.